• Фінал Ліги чемпіонів 2018 інфографіка

Фінал Ліги Чемпіонів 2018 в Україні. Інфографіка

Вже за декілька тижнів відбудеться головна подія для українських футбольних фанів — Фінал Ліги Чемпіонів, який проходитиме в столиці 26 травня. Ми вирішили дізнатись думку українців, щодо забезпечення якості проведення матчу, а також футбольний настрій — де та за кого планують вболівати.

Дані дослідження визначили, що футбольні матчі та передачі хоча б час від часу дивляться 50% українців, серед них — 16% є справжніми фанатами, які дивляться футбол постійно. За гендерним розподілом, серед тих, хто переглядає футбольні матчі та передачі — 61% чоловіки, та 39% жінки.

Для проведення футбольного матчу, влада міста планує витратити близько 25 мільйонів гривень. Але незважаючи на вражаючий бюджет, ми вирішили дізнатись думку українців з приводу організації заходу.

Як ви вважаєте, чи зможе Україна, гідно організувати проведення Фіналу Ліги Чемпіонів?

Результати опитування:

Безумовно зможе — 24%

Скоріше зможе — 45%

Скоріше не зможе — 17%

Безумовно не зможе — 6%

Важко відповісти — 8%

Дивитись трансляцію фінального матчу Ліги Чемпіонів планують — 38% опитаних, серед них — 51% чоловіків та 26% жінок.

Традиційно, переглядати футбольний матч вдома або на дачі планують — 76% опитаних. В гостях у колі друзів будуть дивитись — 11%. Спорт-барам, ресторанам або кафе надають перевагу — 10%.

инфографика Финал Лиги Чемпионов 2018 Украина

Вболівати за команду англійського Ліверпуля планують — 39,5% опитаних. Серед вболівальників цієї команди найбільше жінок — 54%, у порівнянні з чоловіками — 31%.Також найбільше голосів за цю команду віддали 51% опитаних у віці 18-29 років.

За команду Реал Мадриду будуть вболівати — 39,4% опитаних. Але помітна зворотна тенденція — серед вболівальників найбільше за все чоловіків — 41%, у порівнянні з жінками — 26%.

21,1% опитаних зазначили, що ще не визначились за кого будуть вболівати.

Найпопулярнішим напоєм, який асоціюється з переглядом футболу є пиво, його обрали 86% опитаних. Найбільше, цей хмільний напій асоціюється з футболом у 91% жінок та 90% людей у віці 30-44 років.

З футболом найбільше асоціюють марки пива — «Чернігівське», його обрали 26% опитаних, на другому місці — «Carlsberg» (14%), на третьому — «Velkopopovický Kozel» (8%), з невеликим відривом, на четвертому місці — «Оболонь» (7%), на п’ятому — «Львівське» (6%).

Дослідження було проведено методом онлайн-інтерв’ю з використанням панелі DigData. Розмір вибірки N = 1181. Структура вибірки репрезентативна онлайн населенню України за статтю, віком, розміром міста та регіоном проживання (за винятком зони АТО та АРК). Вік опитаних: 18-59 років.

При використанні або розповсюдженні матеріалів сайту digdata.com.ua, посилання на джерело (або гіперпосилання для електронних видань) обов’язкове.

*Натискаючі «Надіслати» ви погоджуєтесь отримувати електронні листи від компанії DigData
2018-08-30T09:41:07+00:00

Leave A Comment